Kalbos pasirinkimasPlokštelės Dacora

Įrašų nerasta

„DACORA“ plokštelės yra gaminamos iš supresuoto pluoštinio cemento. Šios plokštelės pasižymi ypatingu ilgaamžiškumu ir patikimumu (jų amžius siekia 70 m. ir daugiau). Šių plokštelių pagalba sukuriamas ypatingas dizainas, galima rinktis iš skirtingų dengimo būdų: vokiško, korėto, dvigubo dengimo bei dengimo smailiabrauniu rombu ar paprastu rombu. Svarbi šios dangos savybė yra nedegumas bei atstparumas UV spinduliams, kas padeda išlaikyti nepakitusią dangos spalvą. 

Kitos DACORA plokštelių savybės:

Neribota kūribynė laisvė – plokštelės tinka visų tipų stogams ir fasadams bei yra pritaikytos tiek statant naujus pastatus, tiek renovuojant senus. Tie patys plokštelių dengimo būdai naudojami ir stogui, ir fasadui, todėl „Dacora“ pagalba tobulai išlaikomas pastato architektūrinis vientisumas. Įvairūs plokštelių dydžiai, spalvų gausa ir platus jų klojimo būdų pasirinkimas suteikia galimybę paversti stogą ir fasadą unikaliu architektūriniu sprendimu.

Lengvumas – nedaug sveriančiomis plokštelėmis galima dengti langvas rėmines konstrukcijas jų papildomai nesutvirtinant. Tai puikus sprendimas renovuojant pastataą – nereikia numatyti papildomo konstrukcijų stiprinimo.

Draugiškumas aplinkai – pluoštinis cementas tai lengva medžiaga, pagaminta iš natūralių, greitai nesuyrančių, tačiau 100 proc. perdirbamų medžiagų: cemento, vandens, oro ir celiuliozės pluošto.

Atsparumas vėjui – dengiant stogą arba fasadą kiekviena plokštelė tvirtinama atskirai, todėl danga atspari audroms ir stipriam vėjui. Naudojant „Dacora“ Jums neteks baimintis netgi uraganinio vėjo. Plokštelių savybėms suteikiama 30 metų garantija.

Ekonomiškumas – dirbti, naudojant pluoštinį cementą, lengva ir patogu. Jums pakaks plokštelių pjaustymo įrankio ir plaktuko. Jeigu naudojate didžiausių matmenų plokšteles [60x40], vienam kvadratiniam metrui uždengti pakaks 9,7 viento. Plokštelėmis dengiant fasadą nenaudojama jokia skysta medžiaga, todėl oro sąlygos, paprastai lėtinančios dengimo darbus, šiuo atveju nedaro jokios įtakos. Pluoštinio cemento plokštelės yra vienas tvariausių ir ekologiškiausių fasadų apsaugos sprendimų. Plokštelės „Dacora“ – geriausias pasirinkimas norintiems užtikrinti namo stogo ir fasado apsaugą nuo atmosferos poveikio už priimtiną kainą.

Patvarumas – nepaisant nedidelio svorio, pluoštinis cementas yra itin stipri ir patvari medžiaga. Plokštelėmis dengtas fasadas bus atsparus smūgiams ir kitiems išoriniams veiksniams. 

 

 

© 2016 Klinkera. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt

Statybinės medžiagos