Kalbos pasirinkimas

Dėmesio!

Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbtas karantinas, dėl ko Klinkeros salonai vietoje klientų neaptarnaus nuo kovo 16 d iki kovo 30 d. !
Klientus konstultuosime ir užsakymus priiminėsim nuotoliniu būdu telefonu ir/ar elektroniniu laišku !
Prekes pristatysime į objektą Jūsų pasirinktu transportu. Prekių pristatymo terminai bus suderinta su kiekvienu klientu asmeniškai telefonu arba el. paštu.
Už prekes galimas atsiskaitymas tik bankiniu pavedimu, o klientams turintiems atidėtą mokėjimą pagal sutarties sąlygas.
Atsiskaityti už prekes grynais pinigais ar kortele nebus galima !
Atsiprašome už nepatogumus !Čerpės Laumans

Įrašų nerasta

Vokiškos keraminės čerpės Laumans

„Laumans" – tai vokiečių gamintojas gaminantis aukščiausios kokybės molines čerpes daugiau kaip 100 metų. Čerpės gaminamos Vokietijoje iš molio ir yra natūralus produktas. Laumans čerpės gaminamos aštuonių skirtingų dydžių ir formų ir netgi dvidešimt spalvų. Vokiškos čerpės Laumans pasižymi labai lygiu paviršiumi, kadangi gamybos proceso metu molis yra sumalamas iki 1mm. Čerpės gaminamos natūraliu, angobuotu arba glazūruotu paviršiumi. Klientams tampant vis išrankesniems Laumans sukūrė išskirtinę juodą glazuruotą čerpę matiniu paviršiumi Trend Glazur Satinierte. Naudojant šitas čerpes, stogo paviršius tampa labai lygus, netraukia nešvarumų ir ilgus metus atrodo kaip naujas. Vokiškoms molinėms čerpėms Laumans suteikiama netgi 30 metų garantija!!!

UAB "Statau Pats" yra tiesioginis čerpių gamintojo Laumans atstovas Lietuvoje, kuris suteiks profesionalias konsultacijas, pasiūlys geriausią kainą ir užtikrins greitą Laumans keraminių čerpių pristatymą visoje Lietuvoje.

Laumans čerpių montavimo instrukcija

Spauskite ant Jums patikusio čerpės modelio ir išsirinkite spalvą:

© 2016 Klinkera. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt

Statybinės medžiagos