Kalbos pasirinkimas

Dėmesio!

Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbtas karantinas, dėl ko Klinkeros salonai vietoje klientų neaptarnaus nuo kovo 16 d iki kovo 30 d. !
Klientus konstultuosime ir užsakymus priiminėsim nuotoliniu būdu telefonu ir/ar elektroniniu laišku !
Prekes pristatysime į objektą Jūsų pasirinktu transportu. Prekių pristatymo terminai bus suderinta su kiekvienu klientu asmeniškai telefonu arba el. paštu.
Už prekes galimas atsiskaitymas tik bankiniu pavedimu, o klientams turintiems atidėtą mokėjimą pagal sutarties sąlygas.
Atsiskaityti už prekes grynais pinigais ar kortele nebus galima !
Atsiprašome už nepatogumus !Palema stogo čerpė

Rezultatai 1 - 17 iš 17

Betoninės čerpės Benders "Palema-S"

Benders Dvibangės čerpės – tai klasikinės formos čerpės, kurios gaminamos jau daugiau nei 50 metų ir yra išbandytos laiko, jos tinka visų tipų stogams.

Benders Dvibangės čerpės paviršius yra padengtas dvigubu „Benderit" dažų sluoksniu, o į visą betono masę dedamas tos spalvos pigmentas. „Benderit" dažai yra skirti betoninių čerpių paviršiaus padengimui ir yra ypatingai atsparūs. Šie dažai gaminami „Benders" gamykloje, o jų patikimumą ir kokybę garantuoja ilgalaikė gamyklos patirtis.

Jūs galit rinktis iš penkių skirtingų paviršių padengimų ir plačios spalvų paletės. Paviršiaus ir spalvos kombinacija suteikia Jums galimybę atrasti savo individualų stogą. Naujas unikalus paviršiaus padengimas „Brilliant" tai ateities technologija kurią "Benders" naudoja jau šiandien. Pigmentas pagamintas geležies oksido pagrindu suteikia didesnį tvirtumą lyginant su visais, iki šiol gamintais, betoniniais gaminiais. Spalvos pigmentas yra lygus ir tai padaro stogą ypatingu. Blizgėjimas yra neprilygstamas, o spalva keičiasi priklausomai nuo dienos giedrumo.

Kaina nuo 21,90 Lt/m2

© 2016 Klinkera. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt

Statybinės medžiagos