Kalbos pasirinkimasBetoninės čerpės

Rezultatai 1 - 3 iš 3

Kapstadt

Ši betoninė čerpė - puikus pasirinkimas norintiems kuklios ...

Bazinė kaina

Stogo danga  - ne tik apsauga nuo gamtos stichijų: lietaus, vėjo, sniego, saulės, tai – kiekvieno namo šeimininko vizitinė kortelė. Todėl rinktis stogo dangą reikia labai atidžiai.

Vienas geriausių pasirinkimų namo stogui yra betoninės čerpės. Betoninė čerpė išpopuliarėjo po antrojo pasaulinio karo, kai Europai reikėjo greitai atstatyti namus po karo, todėl reikėjo greitai gaminamos stogo dangos.

Jos kaip ir jų pirmtakės keraminės čerpės pasižymi ilgaamžiškumu, dideliu atsparumu gniuždymui, šalčiui, atsparumu ugniai, gerai slopina kritulių skleidžiamą garsą, lengvai atlaiko stiprius oro gūsius, taip pat yra pigesnės nei keraminės čerpės.

Tai  - puikus pasirinkimas vertinantiems kokybės ir kainos santykį.

Kompanija „Creaton“  gamina trijų formų betonines cerpes: klasikos mėgėjams – tradicinę vienbangę „Profil S“ bei  dvibangę „Extra“, o modernumo –  ploksčią „Kapstadt“. Gaminių kokybę užtikrina ISO sertifikatai.

Šiuolaikiška gamybos linija, įgyvendinti projektai rinkoje ir nuolatinė kokybės kontrolė ne tik įkvepia pasitikėjimą kompanijos gaminiais, bet leidžia klientams niekuo nesirūpinti ilgus metus.

© 2016 Klinkera. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt

Statybinės medžiagos